Araç telefon numarası alanında Türkiye genelinde hizmet verdiğimiz fosforlu araç telefon numaratörlerimizde müşterilerimiz için kaliteyi, ve estetiği bir araya getirdik. Ürün hazır montajı yapılmış bir şekilde özel ambalajında gönderilir.

Bu ürün arabası olanlar içindir. Yani arabasına kendi cep telefon numarasını yazmak isteyenler için ideal estetik bir araç telefon numaratörüdür.

Fosforlu olduğu için gecede numarayı net bir şekilde gösteriyor. Toptan satışada uygundur. Yani bizden araba telefon numarası tadarik ederek sizler de satış yapabilirsiniz.

Sipariş için tel……..: 0 216 306 04 30
Araç Park Telefon Numarası, Fosforlu Araç İçin Numaratör, Araba Telefon numarası, Fosforlu Araç Park Etiketi, Oto Telefon Numarası Kartı, Araç Numaratör Plaka. Vantuzlu Fosforlu Telefon Plakası , Parktel, Araç park tel, Park Tel Numaratör,

Araç telefon numarası : Park halindeki araç ile sahibini irtibat halinde tutmayı sağlayan, her arabada bulunması gereken telefon numaranızı gösteren mini bir plakadır. Uzun ve kısa süreli parklarınızda ,araç sahibine kolay ulaşım sağlar

Arabanızı herhangi bir yere park ettiğiniz durumlarda başkalarının size ulaşabilmelerini sağlayacak araba telefon numarası ile işinizi kolaylaştırın.

Oto telefon numarası kullanarak, aracınıza kartvizit bırakmak ya da kağıt kalem ile telefon numarası yazmak sorunlarından kurtulmuş olursunuz.

Araç numaratörlerimiz Vantuzlu olduğundan dolay aracınızın camına kolayca monte edebilirsiniz.

Dükkanınıza işyerlerinize ve aracınza telefon numaranızı bırakabileceğiniz hem gece hem de gündüz net olarak okunabilen ideal bir üründür.